Metallist rõdud, rõdupiirded, trepid, aiad, väravad

Metallist rõdud, rõdupiirded, trepid, aiad, väravad

Metallist rõdud, rõdupiirded, trepid, aiad, väravad

Metallist rõdude ja metallist rõdupiirete valmistamine on valdkond, millega oleme tegelenud aastast 1996. Lisaks valmistame veel ka metallist treppe, aedu ja väravaid.

Metallist rõdude valmistamine ja paigaldamine

Meie muutlikus kliima tarvis tuleb valmistada rõdud, mis on tugevad ja vastupidavad. Vastasel korral võib alla kukkuv rõdu (või rõdupiire) vigastada maja kõrval viibivaid inimesi.

Seega on kõik meie valmistatud metallist rõdud ja rõdupiirded tehtud kvaliteetsest materjalist ning selliselt, et need peaksid vastu palju aastaid. Soovi korral kombineerimine erinevaid materjale (nt metall, klaas jne) ja saavutame ka nõudlike soovide korral väga hea tulemuse.

Rõdupiirete valmistamine ja vahetamine

Rõdupiirded on üldjuhul väga nähtavad, mistõttu kuvandavad nad ka maja stiili. Selleks, et kõik kenasti omavahel kooskõlas oleks, tasuks juba maja projekteerimise ajal läbi mõelda, millised teie rõdupiirded välja võiksid näha.

Selleks, et töö saaks korralikult tehtud, tasuks ise rõdu renoveerimise asemel töö tellida spetsialistidelt. Vastasel korral võib juhtuda, et valesti kinnitatud rõdu või selle osad tulevad lahti ja tekitavad lähedal olevatele inimestele kahju.

Turvalised ja ohutud rõdud ja rõdupiirded

Selleks, et kasutajad võiksid end turvaliselt tunda, on meie valmistatud metallist rõdud tehtud kõiki kehtivaid ohutus- ja turvanõudeid arvestades.

Metallist rõdud, rõdupiirded, trepid, aiad, väravad

Metalltreppide valmistamine ja paigaldamine

Valmistame nii tööstuses kasutatavaid kui ka erakasutusse minevaid metalltreppe. Tööstuslikud trepid, mida valmistame:

  • metallist ühetalatrepid
  • metallist kahetalatrepid
  • restastmed
  • rihvelastmed

Lisaks metalltreppidele valmistame ja paigaldame ka treppide piirdeid ja platvorme. Vastavalt kliendi soovidele saame kombineerida erinevaid profiile ja materjale (klaas, metall, puit jne).

Metallaedade ja -väravate valmistamine ja paigaldamine

Meie valmistatud metallaiad on esinduslikud ja kõrge kvaliteediga. See täiendab sinu maja ja krundi üldmuljet veelgi. Erinevalt puitaedadest on metallaiad ka vandaalikindlad ja peavad ka lume koormusele hästi vastu.

Üldjuhul valmistame metallaiad nelikanttorust, mis hiljem korrosioonikindluse ja hea välja nägemise andmiseks kuumtsingitakse ja vajadusel värvitakse.

Mis on aga aed ilma väravata? Seega valmistame ka metallväravaid, mis peavad hästi vastu igapäevasele kasutusele ja meie muutlikule kliimale.

Kvaliteetne töö ja suurepärane täpsus

Meie toodete valmistamise ja paigaldamisega tegelevad erialase väljaõppega kvalifitseeritud töötajad. See tähendab, et rohkem kui 20-aastane töökogemus võimaldab meil ka meil ka kõige nõudlikemate projektide puhul suurepärase kvaliteedi ja täpsusega tulemusi saavutada.

Personali professionaalsus

Meie tehases (ning koostööpartnerite juures) töötab erinevate valdkodade kõrgelt kvalifitseeritud personal, kes oma rohkele töökogemusele vaatamata läbivad regulaarselt oma valdkonnas kordusatesteerimise. See tagab selle, et meie projekteerijate, inseneride ja tööliste professionaalsus on jätkuvalt kõrge.

Tarneaegadest kinni pidamine on meie peamine prioriteet

Tähtajad on meie jaoks väga olulised, mistõttu peame alati kokku lepitud tarne aegadest kinni.

Metallist rõdude, rõdupiirete, aedade ja väravate tellimine

Metallist rõdude, rõdupiirete või muude tööde tellimiseks võta meiega ühendust kas telefonil +372 520 7849 või saada e-kiri aadressil vemet@vemet.ee

Scroll to Top