Keevitamine ja keevitustööd

Keevitamine ja keevitustööd

Keevitamine ja erineva profiiliga keevitustööd

Keevitamine on vägagi spetsiifiline ja kõrget kvalifikatsiooni nõudev valdkond, millega oleme tegelenud aastast 1996.

Meie pakutavad keevitustööd

Vastavalt oma kliendi soovidele ja vajadustele teostame erineva raskusastme ja profiiliga keevitustöid.

Peamiselt keevitame:

  • Terastorud;
  • terastalad;
  • terasvõrgud;
  • terasprofiilid

Lisaks metallide keevitamisele pakume ka kõrge kvaliteediga masinaehituse, ehituskonstruktsioonide ja konstruktsioonide keevitust.

Keevitusviisid, mida kasutame

  • MMA keevitus (elektroodkeevitus)
  • MIG-MAG keevitus (traatkeevitus)
  • TIG keevitus

Kvaliteetne ja täpne töö

Meie keevitajad on erialase väljaõppe, suure kogemusega ja setifitseeritud. See tähendab, et rohkem kui 20-aastane töökogemus võimaldab meil ka kõige nõudlikemate projektide puhul suurepärase kvaliteedi ja täpsusega tulemusi saavutada.

Tarneaegadest kinni pidamine on meie peamine prioriteet

Tähtajad on meie jaoks väga olulised, mistõttu peame alati kokku lepitud tarne aegadest kinni.

Kaasaegne varustus

Selleks, tagada meie teostatud töödele kõrge kvaliteet, töötame ainult varustusega, mis on kaasaegne ja vastab kõikidele vajalikele nõuetele. Samuti kasutame nõutud sertifikaatidega varustatud ja kõrge kvaliteediga elektroode.

MIG-MAG keevitus / Traatkeevitus

MIG-MAG keevitamine tähendab keevitust inertgaasi (MIG) või aktiivgaasi (MAG) keskkonnas. Tegu on tänapäeval maailmas kõige enam levinud keevitusmeetodiga, mida kasutatakse kõikide metalsete materjalide puhul. Enamasti kasutatakse peamiselt traatkeevitust erinevate paigaldus-, ehitus- ja remonditööde korral.

Kuivõrd traatkeevituse juures puuduvad elektroodi vahetamisest tulenevad katkestused ning keevitusööd tehes ei teki räbu, siis on tegu kõrge tootlikkuse ja hea kvaliteediga keevitusprotsessiga.

Tasub küll teada, et MIG-MAG keevitus ei sobi välitingimustes kasutamiseks ja seda peamiselt seetõttu, et ka väike tuul on võimeline kaitsegaasi kaarleegi ümbert ära puhuma.

MMA keevitus / Elektroodkeevitus

MMA keevituse (elektroodkeevituse) energiaallikaks on kaarleegi poolt eralduv soojusenergia. Sulatamist vajavate detailide servad sulatatakse keevituskaare abil ja peamiselt kasutatakse lisametallina sulavat elektroodi. Kaare keskel olev temperatuur võib olla 6000-7000 kraadi juures.

Erinevalt traatkeevitusest ei sõltu elektroodkeevitus ilmastikutingimustest. Samas on elektroodkeevitus aeganõudvam, sest  elektrood vajab pidevat vahetamist ning keevisõmblused tulev šlakikoorikust puhastada.

TIG keevitus

TIG keevituse puhul on tegu keevitusviisiga, kus töö toimub sulamatu elektroodiga inertgaasi keskkonnas. Oma olemuselt sarnaneb TIG keevituse tehnoloogia suuresti gaaskeevitusega.

Olgugi, et TIG-keevitus on aeganõudvam kui MIG/MAG keevitus (nõuab hoolikamat töötlust), peetakse selle keevitusviisi tulemusi siiski paremateks kui traatkeevituse omi.

Selle keevitusviisi peamine eelises on see, et ta sobib paljude materjalide keevitamiseks ja temaga saab keevitada suhteliselt õhukesi materjale. Lisaks ei ole TIG keevituse juures pritsmeid.

Enamasti kasutatakse TIG-keevitust kõikvõimalike torude, soojusvahetite, elektroonikaskeemide jms toodete korral.

Keevitustööde tellimine

Keevitustöö tellimiseks võta meiega ühendust kas telefonil +372 5207849 või saada e-kiri aadressil vemet@vemet.ee

Scroll to Top