Teenused

Meie pakutavad teenused

Masinaehitus

Peamiselt oleme spetsialiseerunud tekstiiltööstuse ja mööblitööstuse masinate tootmisele ja koostamisele. Sealhulgas pakume soovi korral ka unikaalseid ning erinevaid tööstusautomaatika lahendusi.

Metallitööd

Metallitööd

Metallitööd ja metallkonstruktsioonide valmistamine. Teostame erineva profiiliga tellimustöid alates jooniste ja projektide koostamisest kuni paigalduseni välja. Meie metalli töötlemise tsehh annab võimaluses pakkuda meie klientidele kõiki põhilisi metallitöid.

Keevitamine ja keevitustööd

Keevitamine

Vastavalt oma kliendi soovidele ja vajadustele teostame erineva raskusastme ja profiiliga keevitustöid. Lisaks metallide keevitamisele pakume ka kõrge kvaliteediga masinaehituse, ehituskonstruktsioonide ja konstruktsioonide keevitust.

Viilhalli metallkarkasside valmistamine

Viilhalli metallkarkasside valmistamine

Vastavalt kliendi soovidele valmistame ette antud projektist lähtuvalt erineva kuju, suuruse ja keerukusega viilhallide metallkarkasse. Karkassi metallosad üldjuhul tsingitakse ja kliendi soovi korral ka värvitakse.

Metallist rõdud ja rõdupiirded, -trepid, -aiad ja -väravad

Metallist rõdude ja metallist rõdupiirete valmistamine on valdkond, millega oleme tegelenud aastast 1996. Lisaks valmistame veel ka metallist treppe, aedu ja väravaid.

Metalli freesimine. Metalli puurimine ja -saagimine

Metalli freesimine. Metalli puurimine ja -saagimine

Kõiki neid teenuseid kasutades olema valmis valmistama kliendi soovidele vastavaid masinaid, seadmeid ja masinate detaile. Lisaks saame soovi korral osutada veel ka keermestamise ja soonte hööveldamise teenust.

Tootmise automatiseerimine

Tootmise automatiseerimine

Toomise automatiseerimine on valdkond, millega oleme tegelenud aastast 2014. Peamiselt oleme spetsialiseerunud pool- ja täisautomaatsete seadmete ja tootmisliinide arendamisele.

Scroll to Top