Meie pakutavad teenused

Masinaehitus

Peamiselt oleme spetsialiseerunud tekstiiltööstuse ja mööblitööstuse masinate tootmisele ja koostamisele. Sealhulgas pakume soovi korral ka unikaalseid ning erinevaid tööstusautomaatika lahendusi.

Metallitööd

Metallitööd

Metallitööd ja metallkonstruktsioonide valmistamine. Teostame erineva profiiliga tellimustöid alates jooniste ja projektide koostamisest kuni paigalduseni välja. Meie metalli töötlemise tsehh annab võimaluses pakkuda meie klientidele kõiki põhilisi metallitöid.

Keevitamine ja keevitustööd

Keevitamine

Vastavalt oma kliendi soovidele ja vajadustele teostame erineva raskusastme ja profiiliga keevitustöid. Lisaks metallide keevitamisele pakume ka kõrge kvaliteediga masinaehituse, ehituskonstruktsioonide ja konstruktsioonide keevitust.

Viilhalli metallkarkasside valmistamine

Viilhalli metallkarkasside valmistamine

Vastavalt kliendi soovidele valmistame ette antud projektist lähtuvalt erineva kuju, suuruse ja keerukusega viilhallide metallkarkasse. Karkassi metallosad üldjuhul tsingitakse ja kliendi soovi korral ka värvitakse.

Metallist rõdud ja rõdupiirded, -trepid, -aiad ja -väravad

Metallist rõdude ja metallist rõdupiirete valmistamine on valdkond, millega oleme tegelenud aastast 1996. Lisaks valmistame veel ka metallist treppe, aedu ja väravaid.

Metalli freesimine. Metalli puurimine ja -saagimine

Metalli freesimine. Metalli puurimine ja -saagimine

Kõiki neid teenuseid kasutades olema valmis valmistama kliendi soovidele vastavaid masinaid, seadmeid ja masinate detaile. Lisaks saame soovi korral osutada veel ka keermestamise ja soonte hööveldamise teenust.

Teenused, mida pakume koostööpartneritega

Laserlõikus, torulaserlõikus, vesilõikus, plasmalõikus

Kuivõrd laserlõikus annab võimaluse olla paindlik ning võimaldab ka väga keerukaid detaile toota, siis sobib see tootearenduse käigus eriti hästi prototüüpide valmistamiseks. Samuti on laserlõikus väga sobilik seeriatootmise juures.

Metalli värvimine ja pinnatöötlus – pulbervärvimine, märgvärvimine, tsinkimine, kroomimine

Metalli värvimine ja pinnatöötlus - pulbervärvimine, märgvärvimine, tsinkimine, kroomimine

Metalli värvimise ja pinnatöötluse juures osutame teie jaoks täisteenust alates esmasest nõustamisest kuni detailide transpordini.

Metalli treimine. CNC-freesimine

Koostöös oma partneritega osutame alljärgnevaid teenuseid: metalli treimine, CNC-freesimine, võllide ja trumlite tasakaalustamine.

Metalli painutamine

Metalli painutamise käigus on võimalik ilma keevitustööde abita teie lehtmetallist materjal soovitud vormi viia.

Scroll to Top