Viilhalli metallkarkasside valmistamine

Viilhalli metallkarkasside valmistamine

Viilhalli metallkarkasside valmistamine

Viilhallide metallkarkasside valmistamine on valdkond, millega oleme tegelenud aastast 1996.

Vastavalt kliendi soovidele valmistame ette antud projektist lähtuvalt erineva kuju, suuruse ja keerukusega viilhallide metallkarkasse.

Miks valida viilhall?

Viilhalli suureks eeliseks on nende kiire paigaldamine. Kuivõrd tegu on kergkonstruktsioonide baasil ehitisega, siis on see suurepärane alternatiiv tavalistele raskete konstruktsioonidega ehitistele.

Kuivõrd viilhalli valmistamise juures toimuv tootmisprotsess on ülimalt efektiivne, siis toimub ka viilhalli paigaldamine mõne päevaga.

Viilhallide peamised kasutusvaldkonnad:

  • Kõikvõimalikud laod
  • Varjualused
  • Erineva profiiliga tootmishooned

Viilhalli metallkarkassi valmistamine ja paigaldamine

Viilhalli metallkarkassid valmivad vastavalt eelnevalt kokku lepitud projektile. Karkassi metallosad üldjuhul tsingitakse  ja kliendi soovi korral ka värvitakse.

Selleks, et metallkarkassi oleks võimalik vajaduse korral ka mujal kasutada, teeme kõik ühendused poltliidetega.

Kvaliteetne töö ja suurepärane täpsus

Viilhallide ja metallkonstruktsioonide valmistamisega tegelevad erialase väljaõppega kvalifitseeritud töötajad. See tähendab, et rohkem kui 20-aastane töökogemus võimaldab meil ka kõige nõudlikemate projektide puhul suurepärase kvaliteedi ja täpsusega tulemusi saavutada.

Viilhalle valmistava ja paigaldava personali professionaalsus

Meie tehases (ning koostööpartnerite juures) töötab erinevate valdkodade kõrgelt kvalifitseeritud personal, kes oma rohkele töökogemusele vaatamata läbivad regulaarselt oma valdkonnas (EN1090) kordusatesteerimise. See tagab selle, et meie projekteerijate, inseneride ja tööliste professionaalsus on jätkuvalt kõrge.

Tarneaegadest kinni pidamine on meie peamine prioriteet

Tähtajad on meie jaoks väga olulised, mistõttu peame alati kokku lepitud tarne aegadest kinni.

Viilhalli metallkarkasside tellimine

Viilhalli või metallkarkassi tellimiseks võta meiega ühendust kas telefonil +372 520 7849 või saada e-kiri aadressil vemet@vemet.ee

Scroll to Top