Metalli painutamine

Metalli painutamine

Metalli painutamine on teenus, mida osutame koostöös oma heade partneritega.

Metalli painutamise käigus on võimalik ilma keevitustööde abita teie lehtmetallist materjal soovitud vormi viia.

Sealhulgas painutame järgmisi materjale:

  • Teras;
  • Roostevaba teras;
  • Alumiinium;

Meie partnerid kasutavad metalli painutamiseks ülimalt täpseid seadmeid, mis võimaldavad edukalt painutada metalli, mille maksimaalne paksus on kuni 10mm ja mille maksimaalne laius on kuni 3100mm. Sealhulgas on võimalik teostada nii tagasipainutust kui ka erinevate raadiustega painutust.

Juhul kui teie materjal ei mahu neisse mõõtudesse, siis võtke meiega sellegipoolest ühendust, sest on tõenäoline, et leiame teile siiski lahenduse.

Metalli painutamise meetodid, mida kasutame:

  • V-painutamine – vastavalt projekti tüübile kasutame siinjuures omakorda kas õhkpainutust, põhjasurumisega painutust või vermimist.
  • U-painutus – see on mugav viis juhul kui on vaja saavutada U-profiile
  • Sammpainutus – sisuliselt on tegu korduva V-painutamisega, mida kasutatakse selleks, et saada võimalikult suure raadiusega paine. (nt lumesahkade juures)
  • Rullpainutus – seda kasutatakse peamiselt torude ja koonuste tegemisel.
  • Servapainutus – selle meetodi abil anname metallist lehele flantsi
  • Pöördpainutus – selle abil painutame rohkem kui 90 kraadiseid nurki.
  • Kolmepunkti painutus – tegu on uuema tehnoloogiaga, mis võimaldab saavutada suuremat täpsust (+/- 0,25 kraadi). Enamasti kasutatakse kolmepunkti painutust siiski nišitoodete valmistamisel.

Kvaliteetne töö ja suurepärane täpsus

Metalli painutamisega tegelevad erialase väljaõppega kvalifitseeritud töötajad. See tähendab, et rohkem kui 20-aastane töökogemus võimaldab meil ka meil ka kõige nõudlikemate projektide puhul suurepärase kvaliteedi ja täpsusega tulemusi saavutada.

Personali professionaalsus

Meie tehases (ning koostööpartnerite juures) töötab erinevate valdkodade kõrgelt kvalifitseeritud personal, kes oma rohkele töökogemusele vaatamata läbivad regulaarselt oma valdkonnas kordusatesteerimise. See tagab selle, et meie projekteerijate, inseneride ja tööliste professionaalsus on jätkuvalt kõrge.

Tarneaegadest kinni pidamine on meie peamine prioriteet

Tähtajad on meie jaoks väga olulised, mistõttu peame alati kokku lepitud tarne aegadest kinni.

Metalli painutamise tellimine

Metalli painutamise tellimiseks võta meiega ühendust kas telefonil +372 520 7849 või saada e-kiri aadressil vemet@vemet.ee

Scroll to Top